Browserul este învechit!

Actualizați browserul pentru a vizualiza corect acest site. Actualizați browserul acum!

Ești pasionat(ă) de călatorii și de experiențe noi în domeniul turismului ? Îți doresti o carieră într-o agentie de turism dinamică ? Aplica acum pentru :

AGENT DE TURISM JUNIOR

Candidatul ideal

Cautam o persoana cu adevarat pasionata de turism, motivata sa invete, dornica de noi provocari, cu abilitati de comunicare si orientata catre rezultate.
Suntem o companie care pune accent pe dezvoltarea profesionala permanenta.

Asteptarile noastre:

Sa iti doresti sa urmezi o cariera in domeniul turismului ;
Orientare catre client si catre cerintele pietei de turism ;
Cunoștințe solide de operare PC și a pachetului Microsoft Office;
Cunostinte de limba engleza;
Un avantaj il reprezinta absolvirea unei facultati/master in domeniul turismului sau geografiei:

Experienta in domeniu este apreciata, dar nu obligatorie;
Candidatul ideal trebuie să aibă o atitudine pozitivă, să fie ordonat, cu încredere în forțele proprii și spirit proactiv.

Responsabilitati:

Promovarea si vanzarea serviciilor si produselor turistice ,
Consilierea clientilor in alegerea serviciilor turistice,
Operarea in sistemele de rezervări : bilete de avion, cazari, pachete turistice, etc,
Mentinerea relatiei cu clientii si fidelizarea acestora,
Intocmirea documentelor fiscale si de calatorie pentru serviciile rezervate,
Participarea la training-urile oferite de companie.

Beneficii:

Mediu plăcut în cadrul unei echipe tinere și dinamice;
Venit fix lunar plus bonusuri in functie de rezultate;
Vacante cu tarife reduse pentru angajati;
Infotrip-uri, training-uri de specialitate;
Dezvoltare profesionala.

Dacă te interesează acest proiect , te rugăm să trimiți CV-ul tau insoțit de o scrisoare de motivație la adresa de mail office@viaggio.ro